Daniela Pemlová

Společenské akce

Společenský styk a práce s lidmi jsou pro mě radostí, proto na sebe nadšeně přebírám starosti klientů s organizací nejrůznějších společenských akcí od křtin až po oslavy výročí svatby. Spolehlivě zajišťuji klíčové body a zároveň se pečlivě věnuji dokonalé přípravě a realizaci těch nejmenších detailů.
Společenské akce –⁠ danielapemlova.cz

Garance spokojenosti

Pevně si stojím za svou spolehlivostí a důvěryhodností a jsem vždy připravena být nepřetržitě v kontaktu a řešit jakoukoliv situaci. Plně respektuji specifické potřeby a požadavky a vy se už teď můžete těšit na vydařenou akci a spokojené hosty.
Společenské akce –⁠ danielapemlova.cz
Společenské akce –⁠ danielapemlova.cz

Služby šité na míru

Mé služby jsou vždy šité přesně na míru, proto se jejich cena odvíjí především od typu a rozsahu akce. Velmi ráda vám poskytnu více informací při osobním jednání.

Luxusní piknik

Výjimečným zážitkem je luxusní piknik, ať už v ladně upraveném parku nebo romantické přírodě. Nechte se unést atmosférou místa i výběrovými lahůdkami a dopřejte si chvíli plnou odpočinku a souznění.

Chcete vědět víc?

Neváhejte mě kontaktovat s vaším přáním. Probereme všechny podrobnosti a možnosti a já vám vysvětlím, jak funguje spolupráce se mnou.
–⁠ danielapemlova.cz

Proč využít pomoc s organizací?

1

Společenské akce organizuji už celou řadu let. Jednoduše vím, co funguje, kam se obrátit a jak si poradit v každé situaci.

2

To, co je pro vás starost, je pro mě radost. Vyhledávám práci s lidmi a organizace společenských akcí mě baví a naplňuje.

3

Mým mottem je „Štěstí přeje připraveným“. Můžete se spolehnout, že mi neuteče ani ten nejmenší detail.

Často kladené dotazy

Při úvodním kontaktu i organizaci jako takové dostávám celou řadu otázek. Tady jsou nejčastější z nich. Pokud máte další nebo pro vás odpovědi nejsou dostatečné, neváhejte se ozvat.

I s tím mám zkušenosti. Zavolejte mi pro rychlou konzultaci, při které hned zjistíme, jak jsme na tom s možnostmi.

Aby byly mé služby skutečně kvalitní, je potřeba šít je na míru individuálním přáním a potřebám. Pojďme se potkat a zjistit, jaké máte představy a jak může spolupráce fungovat. Podle toho pak sestavím nezávaznou cenovou nabídku, kterou můžete nebo nemusíte přijmout.

V žádném případě to problém není. Ráda zařadím do organizace vaše vlastní dodavatele, které si prověřím (případně upozorním na rizika) a sladím s ostatními tak, aby všechno perfektně fungovalo.

Ano, věnuji se i plánování a koordinaci obnovení manželského slibu, a to zcela podle představ manželů. Přání týkající se průběhu a programu se liší. Ráda vycházím maximálně vstříc všem požadavkům nebo pomáhám zájemce nasměrovat a celou akci sestavit tak, aby si ji opravdu užili.
–⁠ danielapemlova.cz
–⁠ danielapemlova.cz