Daniela Pemlová

Eventy

Jsem profesionál, který zajistí hladký průběh eventu přesně podle vašich představ a potřeb, ať už jde o firemní akci, soutěž, koncert nebo oslavu. Dokonale naplánuji a připravím i ty nejmenší detaily.
Eventy –⁠ danielapemlova.cz
Eventy –⁠ danielapemlova.cz

Garance spokojenosti

Své služby poskytuji velkým společnostem i individuálním klientům. V každém případě garantuji osobní přístup respektující specifické nároky a požadavky. Jsem vždy připravena vyřešit jakoukoliv situaci, a to bez ohledu na víkendy a svátky.

Spolehlivost

Spolehlivost a důvěra jsou základními hodnotami mojí práce a s radostí a naplněním je uplatňuji v každém kroku příprav i realizace.

Služby šité na míru

Mé služby jsou vždy šité přesně na míru, proto se jejich cena odvíjí od podoby eventu, a to především od typu akce, regionu a prestiže klienta.

Chcete vědět víc?

Neváhejte mě kontaktovat s vaším záměrem. Probereme všechny podrobnosti a možnosti a já vám vysvětlím, jak funguje spolupráce se mnou.
–⁠ danielapemlova.cz

Proč potřebujete organizátora
eventu?

1

Mám s pořádáním akcí dlouholeté zkušenosti a jednoduše vím, co funguje, kam se obrátit a jak si poradit v každé situaci.

2

To, co je pro vás starost, je pro mě radost. Vyhledávám práci s lidmi a organizace eventů mě baví a naplňuje.

3

Často říkám, že štěstí přeje připraveným. Můžete se spolehnout, že mně neuteče ani ten nejmenší detail.

Často kladené dotazy

Při úvodním kontaktu i organizaci jako takové dostávám celou řadu otázek. Tady jsou nejčastější z nich. Pokud máte další nebo pro vás odpovědi nejsou dostatečné, neváhejte se ozvat.

I s tím mám zkušenosti. Zavolejte mi pro rychlou konzultaci, při které hned zjistíme, jak jsme na tom s možnostmi.

Aby byly mé služby skutečně kvalitní, je potřeba šít je na míru individuálním přáním a potřebám. Pojďme se potkat a zjistit, jaké máte představy a jak může spolupráce fungovat. Podle toho pak sestavím nezávaznou cenovou nabídku.

V žádném případě to problém není. Ráda zařadím do organizace vaše vlastní dodavatele, které si prověřím (případně upozorním na rizika) a sladím s ostatními tak, aby všechno perfektně fungovalo.

To je velmi individuální. Ozvěte se nejlépe hned a já vám poradím, kdy bude nejlepší se do toho pustit. Samozřejmě včasná příprava zpravidla znamená daleko více možností i prostoru pro optimalizaci nákladů.

–⁠ danielapemlova.cz
–⁠ danielapemlova.cz